Čas na serveru 13:30:17

Neznačeno
Potok pod vesnicí

Id: 132106

Potok pod vesnicí

  •  / Potok pod vesnicí /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1616x

Vyvolávací cena:

7 000