Čas na serveru 08:24:49

Neznačeno
Potůček

Id: 2238

Potůček

  •  / Potůček /   Neznačeno
  •  / Potůček /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 27,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi kvalitní práce z počátku 20. století

zobrazeno: 776x

Vyvolávací cena:
1 800

7 800