Čas na serveru 08:31:34

Neznačeno
Přátelé

Id: 114010

Přátelé

  •  / Přátelé /   Neznačeno
  •  / Přátelé /   Neznačeno
  •  / Přátelé /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 33 x 32 cm, nesignováno (Ludmila Jiřincová?), oděrky na rámu, drobné oděrky na malbě

zobrazeno: 819x

Vyvolávací cena: