Čas na serveru 02:08:59

Neznačeno
Před chrámem

Id: 235

Před chrámem

  •  / Před chrámem /   Neznačeno
  •  / Před chrámem /   Neznačeno
  •  / Před chrámem /   Neznačeno

olej/papír nalepený na kartonu, rozměr malby 25,5 x 20 cm, obraz je nesignován, na rámu původní štítek se jménem Ludvik Kohl, kterému odpovídá mimořádná kvalita malby z 19. století, nelze však potvrdit autorovou signaturou, obraz vyčištěn, rám ve výborném původním stavu

zobrazeno: 1246x

Vyvolávací cena:
9 500

9 500

12.3.2013, 20:10:00

20.2.2013 9:45 9 500 Kč