Čas na serveru 01:21:02

Neznačeno
Před honem

Id: 1495

Před honem

  •  / Před honem /   Neznačeno
  •  / Před honem /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 25,5 x 31,5 cm, II. pol. 20. století, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1054x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300