Čas na serveru 14:30:40

Karel Rašek
Před kostelem

Id: 64307

Před kostelem

  •  / Před kostelem / Karel Rašek

olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, nesignováno, rámováno, obraz nesedí velikostí k rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2067x

Vyvolávací cena:

4 901