Čas na serveru 18:02:20

Karel Rašek
Před kostelem

Id: 64307

Před kostelem

  •  / Před kostelem / Karel Rašek

olej/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, nesignováno, rámováno, obraz nesedí velikostí k rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1187x

Vyvolávací cena:

4 901