Čas na serveru 02:34:08

Neznačeno
Před kostelem

Id: 172902

Před kostelem

  •  / Před kostelem /   Neznačeno
  •  / Před kostelem /   Neznačeno
  •  / Před kostelem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 21 x 26 cm, na zadní straně štítek připisující autorství Amálii Mánesové, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 800x

Vyvolávací cena:
2 200

28 000

Příhozy: 48