Čas na serveru 14:20:17

Neznačeno
Přístaviště

Id: 186707

Přístaviště

  •  / Přístaviště /   Neznačeno
  •  / Přístaviště /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 41,5 x 53 cm, značně vysypaná malba, lehce poškozený rám, 19. století, PO

zobrazeno: 1052x

Vyvolávací cena:

4 600