Čas na serveru 04:38:03

Neznačeno
Prodavač

Id: 120013

Prodavač

  •  / Prodavač /   Neznačeno
  •  / Prodavač /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 49 x 40 cm, poškozený dekorativní rám, obraz v minulosti čištěn, 19. století

zobrazeno: 1418x

Vyvolávací cena:

16 500