Čas na serveru 09:38:19

Neznačeno
Psíci

Id: 131502

Psíci

  •  / Psíci /   Neznačeno
  •  / Psíci /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 31,5 x 40 cm, 18.-19. století, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 968x

Vyvolávací cena:

12 500