Čas na serveru 09:02:19

Neznačeno
Psík

Id: 115903

Psík

  •  / Psík /   Neznačeno
  •  / Psík /   Neznačeno
  •  / Psík /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

zobrazeno: 2257x

Vyvolávací cena:

53 500

Příhozy: 65