Čas na serveru 18:24:14

Neznačeno
Raněný

Id: 1070

Raněný

  •  / Raněný /   Neznačeno
  •  / Raněný /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 34 x 41,5 cm, český malíř II. poloviny 19. století z okruhu Quido Mánese, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 1868x

Vyvolávací cena:

9.6.2014, 21:35:00

9.6.2014 21:27 8 500 Kč