Čas na serveru 01:23:56

Neznačeno
Rej v lese I.

Id: 170123

Rej v lese I.

  •  / Rej v lese I. /   Neznačeno
  •  / Rej v lese I. /   Neznačeno
  •  / Rej v lese I. /   Neznačeno
  •  / Rej v lese I. /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, na dvou místech protrženo, značně poškozený rám, Barbizonská škola (studie k následujícímu obrazu)

zobrazeno: 883x

Vyvolávací cena: