Čas na serveru 02:57:17

Neznačeno
Rej v lese II.

Id: 170124

Rej v lese II.

  •  / Rej v lese II. /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 98 x 130 cm, malba krakelována, nerámováno, lokálně poškozeno, Barbizonská škola

zobrazeno: 1463x

Vyvolávací cena:
8 000

24 000