Čas na serveru 01:31:07

Neznačeno
Říční zátoka

Id: 57102

Říční zátoka

  •  / Říční zátoka /   Neznačeno
  •  / Říční zátoka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 27,5 x 21,5 cm, přelom 19./20. století, poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 936x

Vyvolávací cena:
1 200