Čas na serveru 12:39:36

Neznačeno
Romantická krajina

Id: 152115

Romantická krajina

  •  / Romantická krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 32 x 40,5 cm, kolem 1820, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3032x

Vyvolávací cena:

21 000