Čas na serveru 01:44:44

Neznačeno
Rozhovor

Id: 56402

Rozhovor

  •  / Rozhovor /   Neznačeno
  •  / Rozhovor /   Neznačeno
  •  / Rozhovor /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 89 x 74 cm, 18. století, v 19. století restaurováno, lokálně poškozena malba, původní dekorativní adjustace

zobrazeno: 3750x

Vyvolávací cena:
6 000

41 000