Čas na serveru 08:58:48

Neznačeno
Rozhovor

Id: 129106

Rozhovor

  •  / Rozhovor /   Neznačeno
  •  / Rozhovor /   Neznačeno
  •  / Rozhovor /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 75 x 70 cm, obraz v minulosti restaurován, lokálně protržen, oděrky na rámu

zobrazeno: 933x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100