Čas na serveru 17:55:25

Neznačeno
S dámou na rybách

Id: 174802

S dámou na rybách

  •  / S dámou na rybách /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 19 x 23 cm, oděrky na původním rámu, 19. století, původní stav, malba krakelovaná

zobrazeno: 848x

Vyvolávací cena:

7 000