Čas na serveru 02:58:50

Neznačeno
Scéna na pobřeží

Id: 181012

Scéna na pobřeží

  •  / Scéna na pobřeží /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr viditelný 12 x 18,5 cm, zaskleno, lokálně poškozená malba, poškozený rám

zobrazeno: 449x

Vyvolávací cena:

3 900