Čas na serveru 02:45:25

Neznačeno
Scéna od řeky

Id: 69602

Scéna od řeky

  •  / Scéna od řeky /   Neznačeno
  •  / Scéna od řeky /   Neznačeno
  •  / Scéna od řeky /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 63 x 99 cm, v minulosti restaurováno, poškozená malba i rám, 18. století

zobrazeno: 2393x

Vyvolávací cena:

26 000