Čas na serveru 01:21:56

Neznačeno
Se sklenicí vína

Id: 174307

Se sklenicí vína

  •  / Se sklenicí vína /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 42 x 33 cm, 18. století, rentoilováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 286x

Vyvolávací cena:

6 000