Čas na serveru 12:58:30

Neznačeno
Sedící chlapec

Id: 101608

Sedící chlapec

  •  / Sedící chlapec /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 86 x 71 cm, dekorativně adjustováno, 18. století, původní stav

zobrazeno: 1960x

Vyvolávací cena:
30 000

45 000