Čas na serveru 02:31:00

Neznačeno
Sedící dáma

Id: 94202

Sedící dáma

  •  / Sedící dáma /   Neznačeno
  •  / Sedící dáma /   Neznačeno
  •  / Sedící dáma /   Neznačeno

olej/dřevěná deska, rozměr 26,5 x 21 cm, 19. století, drobná poškození malby, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:
1 200

4 400