Čas na serveru 01:20:53

Neznačeno
Setkání v krajině

Id: 184501

Setkání v krajině

  •  / Setkání v krajině /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 55 x 72 cm, 19. století, poškozený rám, značně zašpiněná malba, doporučeno čistit

zobrazeno: 707x

Vyvolávací cena:

10 500