Čas na serveru 16:04:59

Neznačeno
Stará tůň

Id: 181007

Stará tůň

  •  / Stará tůň /   Neznačeno
  •  / Stará tůň /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 43 x 64 cm, 19. století, dřevěná deska popraskaná, v minulosti restaurováno, lokálně poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 3679x

Vyvolávací cena:

7 000