Čas na serveru 09:54:23

Neznačeno
Starý mlýn

Id: 50415

Starý mlýn

  •  / Starý mlýn /   Neznačeno
  •  / Starý mlýn /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, Evropa 19. století, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1288x

Vyvolávací cena:
1 200