Čas na serveru 17:47:11

Neznačeno
Stockholm

Id: 27403

Stockholm

  •  / Stockholm /   Neznačeno
  •  / Stockholm /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 41 x 70 cm, 19. století, rentoilováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1225x

Vyvolávací cena:

6 000