Čas na serveru 01:19:27

Neznačeno
Strašidelné stromy

Id: 2242

Strašidelné stromy

  •  / Strašidelné stromy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 48 cm, nově nažehleny okraje obrazu, rámováno, původní stav, velmi kvalitní imprese z počátku 20. století

zobrazeno: 1314x

Vyvolávací cena:

8 000