Čas na serveru 00:06:55

Neznačeno
Sv. Jiří s drakem

Id: 195901

Sv. Jiří s drakem

  •  / Sv. Jiří s drakem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 43 x 29 cm, doba vzniku před rokem 1800, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 3422x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 76