Čas na serveru 17:55:50

Neznačeno
Tábořiště pod hradem

Id: 143110

Tábořiště pod hradem

  •  / Tábořiště pod hradem /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 35 x 41,5 cm, oděrky na rámu, 19. století

zobrazeno: 1417x

Vyvolávací cena:
3 800

21 000