Čas na serveru 06:01:54

Neznačeno
Tůňka pod vrbami

Id: 107502

Tůňka pod vrbami

  •  / Tůňka pod vrbami /   Neznačeno

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 40,5 x 31,5 cm, v minulosti odborně čištěno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1217x

Vyvolávací cena:

5 700