Čas na serveru 02:43:03

Neznačeno
U brodu

Id: 45517

U brodu

  •  / U brodu /   Neznačeno
  •  / U brodu /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 34,5 x 48 cm, 18.-19. století, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2838x

Vyvolávací cena:
3 800

12 000