Čas na serveru 02:06:16

Neznačeno
U napajedla

Id: 180704

U napajedla

  •  / U napajedla /   Neznačeno
  •  / U napajedla /   Neznačeno
  •  / U napajedla /   Neznačeno
  •  / U napajedla /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 36 x 50 cm, doba vzniku kolem roku 1800, v minulosti prasklá deska, restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1952x

Vyvolávací cena:

13 711