Čas na serveru 19:29:21

Neznačeno
U přívozu

Id: 134513

U přívozu

  •  / U přívozu /   Neznačeno
  •  / U přívozu /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, 19. století

zobrazeno: 1864x

Vyvolávací cena:

11 000