Čas na serveru 02:00:05

Neznačeno
U starého mlýna

Id: 133311

U starého mlýna

  •  / U starého mlýna /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, v minulosti restaurováno, lehce krakelováno, oděrky na rámu, 19. století

zobrazeno: 2347x

Vyvolávací cena:

15 000