Čas na serveru 17:59:12

Neznačeno
Úlovek

Id: 71301

Úlovek

  •  / Úlovek /   Neznačeno
  •  / Úlovek /   Neznačeno
  •  / Úlovek /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 35,5 x 45 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, 18. století, zničený rám

zobrazeno: 964x

Vyvolávací cena:

9 500