Čas na serveru 08:55:22

Neznačeno
Útěcha

Id: 74906

Útěcha

  •  / Útěcha /   Neznačeno
  •  / Útěcha /   Neznačeno

olej/plech, rozměr 14,5 x 11 cm, doba vzniku kolem 1840, jedná se o školu Františka Tkadlíka, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 888x

Vyvolávací cena:
1 800

4 700