Čas na serveru 17:46:05

Neznačeno
Útěk do Egypta

Id: 15301

Útěk do Egypta

  •  / Útěk do Egypta /   Neznačeno

olej/železný plech, rozměr 30 x 21 cm, původní rám, volné v rámu, původní stav, jedná se o kvalitní evropskou práci 18. století, což bylo majiteli díla potvrzeno specialistou na období baroka Prof. PhDr. Vítem Vlnasem, Ph.D.

zobrazeno: 1575x

Vyvolávací cena:
9 500

12 500