Čas na serveru 01:59:50

Neznačeno
Vítězný pochod Římanů

Id: 97212

Vítězný pochod Římanů

  •  / Vítězný pochod Římanů /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 97 x 129 cm, 19. století, volné v rámu, obraz na několika místech poškozen viz foto, rentoilováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 833x

Vyvolávací cena:

9 500