Čas na serveru 11:27:25

Neznačeno
Vojáci

Id: 185041

Vojáci

  •  / Vojáci /   Neznačeno
  •  / Vojáci /   Neznačeno
  •  / Vojáci /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 95 x 156,5 cm, celkový rozměr 114 x 177 cm, jedná se o kopii díla z Drážďanské galerie, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1228x

Vyvolávací cena: