Čas na serveru 02:19:59

Neznačeno
Vrby u Chvalína

Id: 114901

Vrby u Chvalína

  •  / Vrby u Chvalína /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 45 x 70 cm, Mařákova škola, kolem roku 1900, lehce ošoupaná barva, obraz v původním stavu, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1806x

Vyvolávací cena:

20 000

Příhozy: 51