Čas na serveru 08:30:14

Neznačeno
Vysoká oblaka

Id: 146501

Vysoká oblaka

  •  / Vysoká oblaka /   Neznačeno
  •  / Vysoká oblaka /   Neznačeno

olej/karton, rozměr 30 x 38 cm, Mařákova škola kolem roku 1910, lehce poškozený rám, lokální oděrky na obrazu

zobrazeno: 833x

Vyvolávací cena:

11 000