Čas na serveru 01:53:44

Neznačeno
Za svitu měsíce

Id: 54406

Za svitu měsíce

  •  / Za svitu měsíce /   Neznačeno

olej/karton, velikost v průměru 71 cm, z okruhu žáků Julia Mařáka, kolem roku 1900, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1460x

Vyvolávací cena:

15 000