Čas na serveru 17:29:28

Neznačeno
Zamyšlený

Id: 187602

Zamyšlený

  •  / Zamyšlený /   Neznačeno
  •  / Zamyšlený /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 28 x 22 cm, 19. století, rentoilováno, v ploše lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 275x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400