Čas na serveru 01:41:30

Neznačeno
Zasněná

Id: 158904

Zasněná

  •  / Zasněná /   Neznačeno
  •  / Zasněná /   Neznačeno
  •  / Zasněná /   Neznačeno
  •  / Zasněná /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 45 x 37 cm, popsáno na zadní straně viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 899x

Vyvolávací cena:

4 200