Čas na serveru 08:36:53

Neznačeno
Zasněná

Id: 158904

Zasněná

  •  / Zasněná /   Neznačeno
  •  / Zasněná /   Neznačeno
  •  / Zasněná /   Neznačeno
  •  / Zasněná /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 45 x 37 cm, popsáno na zadní straně viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 1204x

Vyvolávací cena:

4 200