Čas na serveru 12:48:19

Neznačeno
Zastavení

Id: 66101

Zastavení

  •  / Zastavení /   Neznačeno
  •  / Zastavení /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, v minulosti restaurováno - rentoilováno, 19. století, poškozený rám

zobrazeno: 1740x

Vyvolávací cena:

10 000