Čas na serveru 10:58:42

Zátiší s dýmkou

Id: 130001

Zátiší s dýmkou

  •  / Zátiší s dýmkou /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 36 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, volné v rám, oděrky na rámu

zobrazeno: 549x

Vyvolávací cena:

1 700