Čas na serveru 19:34:13

Neznačeno
Zátiší s ovocem

Id: 497

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 68 cm, rentoilováno, 2. polovina 19. století, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2618x

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

28.8.2013, 20:45:00

28.8.2013 17:34 1 100 Kč