Čas na serveru 14:22:15

Neznačeno
Zátiší s ovocem

Id: 47708

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 33 x 20,5 cm, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 1373x

Vyvolávací cena:
800

3 550